«Володимире, ти боягуз!»: Ляшко звернувся до Зеленського

«Володимире, ти боягуз!»: Ляшко звернувся до Зеленського
140958 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент таємно заветував закон про Тимчасові слідчі комісії, який передбачає процедуру імпічменту, і навіть побоявся  повернути його до парламенту для подолання вето.

Про це заявив автор законопроекту Олег Ляшко з трибуни парламенту, передає прес-служба РПЛ.

Політик переконаний, Володимир Зеленський навмисно тягне час, щоб депутати не встигли подолати вето до закінчення роботи цієї каденції.

«Зеленський перед виборами обіцяв, що закон буде один для всіх. Він обіцяв підписати закон про імпічмент, а сам його заветував. Володимире, ти боягуз! Ти мав унікальну можливість відрізнятися від інших президентів. Ти мав можливість виконати обіцянку і дати людям надію, що президент, депутати, судді будуть підконтрольні громаді і закону. Ти цього не зробив. Більше того, Зеленський навіть боїться повернути цей закон до парламенту, щоб подолати вето, бо знає, що за закон про ТСК точно знайдуться голоси. Він навмисно затягує час, бо наступний тиждень – останній пленарний, щоб не дати можливості подолати вето і закон про ТСК та імпічмент нарешті почав працювати», – вважає Ляшко.

Лідер РПЛ наголосив, що передвиборча обіцянка про ухвалення закону про імпічмент президента також була жартом Володимира Зеленського, як і обіцянка знизити тарифи.

«Дуже прикро, коли людина йде на вибори, обіцяє, а потім розповідає, що нікому нічого не винен. Можливо він і вважає, що нікому нічого не винен, але українці вважає по-іншому. Люди хочуть, щоб всі, хто працює за рахунок їхніх податків, були підзвітні народу і відповідали, а не ховалися за депутатськими мандатами чи за президентською посадою. Тому ми вимагаємо від Зеленського негайно повернути до парламенту закон про процедуру імпічменту президента. І я закликаю парламент подолати вето президента на цей закон. Ми завершимо епоху жартів. Я не дам ні Зеленському, ні новій владі жартувати над людьми!», – запевнив Ляшко.

Автор: Vse.Media

Связаться с нами: editor.grani@gmail.com

Мої відео