Щасливе майбутнє в нас є - для цього лиш потрібно творити добро. Celebrity Awards 2020: Премією «Жінка року» нагороджено Марину Корнієнко

Щасливе майбутнє в нас є - для цього лиш потрібно творити добро. Celebrity Awards 2020: Премією «Жінка року» нагороджено Марину Корнієнко
277 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 19 вересня у великому залі ресторанно-готельного комплексу KNZS в місті Київ - відбулась щорічна всеукраїнська премія Celebrity Awards 2020. Цього вечора найкращі та найдостойніші представники сфери державної служби, моди, бізнесу та мистецтва отримали свої почесні нагороди. Неповторну та вишукану атмосферу на заході створили улюблені артисти: Анна Добриднєва, Володимир Гришко, Барабанщиці LadyGroove від DrumArt group, Ксанті, Uliana Royce, Eugenia Scarlett, група HighUp5, Щебетовська Катерина і Владислав Євтушенко.

В рамках церемонії нагородження CELEBRITY AWARDS 2020 премію «ЖІНКА РОКУ» отримала відома громадська діячка, журналіст, меценат  Марина Корнієнко

Всі, хто хоча б раз зустрічався із нею – безперечно можуть сказати, що Марина Корнієнко – це промінчик щастя, надії, любові. Марина Корнієнко – уособлення прекрасної матері та люблячої  дружини свого чоловіка. Це теперішнє і майбутнє нашої славної України. Адже будучи успішною жінкою із безліччю особистих справ – вона встигає піклуватись про оточуючих. Особливо трепетно Марина Корнієнко ставиться до проблем з якими стикаються українські багатодітні сім’ї та діти обділені батьківською турботою і любов’ю.  

В активі Марини Корнієнко безліч добрих справ, серед яких в першу чергу правова допомога громадянам, які так чи інакше стикаються із проблемами соціальної нерівності та порушення прав багатодітних та малозабезпечених сімей. Часто також можна зустріти її публікації на сторінках інформаційних сайтів, де вона висвітлює маловідомі аспекти Українського Законодавства, що за різних причин неосвоєні в повному обсязі громадянами.

Марина Корнієнко, одна із тих хто давно усвідомила, що і «один у полі воїн», а тому всіма своїми силами намагається змінювати Україну на краще. Вона громадський діяч, що належить до числа жінок, яка бореться за права багатодітних матерів. Вона активно допомагає багатодітним матерям адаптуватися в соціумі у цей нелегкий час. Марина бере участь в Програмі адаптації молодих багатодітних сімей до соціуму і допомагає молодим матерям наростити свій життєвий потенціал та здобувати для цього необхідні знання. Марина займається проблемами, пов'язаними з правами українських багатодітних жінок, з якими стикаються наші співвітчизниці, і які вона намагається допомагати їм вирішити. Вона часто допомагає працевлаштуванню багатодітних жінок і надає допомогу таким сім'ям.

Кількома словами можна сказати: Марина Корнієнко – велика молодець, що в нелегкий для держави час знаходить сили та можливості не залишати наших співгромадян на самоті із проблемами сьогодення. А вручена їй нагорода «Жінка року» - це ніщо інше, як визнання її численних добрих справ для України і жителів нашої держави.

Що ж, від імені редакції хочемо подякувати Марині Корнієнко, що день у день своїм прикладом показує українцям – щасливе майбутнє в нас є, а для цього просто потрібно творити добро.    

 

 

Теги: Марина Корнієнко журналіст,Марина Корнієнко громадський діяч,Марина Корниенко общественный деятель,Марина Корниенко журналист, Марина Корнієнко,Корнієнко,Корниенко,Марина Корниенко,семья,сім'я,Україна ,Украина,Конституція,Конституція України,Конституция ,Конституция Украины, українські сім’ї,украинские семьи,дети,діти,соціум,социум,Громадська організація,благодійний фонд,фонд,благодійність,благотворительность,Закон,Закони,Законы,Постанова,всеукраїнська премія Celebrity Awards 2020,Celebrity Awards 2020,Володимир Гришко,Ігор Мізрах,Нікітіна Анастасія,Дмитро Дахно,Аузяк Галина,Аліса Пуш,Анна Добриднєва,LadyGroove ,DrumArt group,KNZS,Лілія Арнаут,співачка Ксанті,премия Celebrity Awards 2020,Марина Корнієнко - Жінка року
Автор: graniinfo

Связаться с нами: editor.grani@gmail.com

Мої відео